X
تبلیغات
امروز: جمعه 27 مهر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

چطوری میتونیم به سرعت موفق بشیم

چطوری میتونیم به سرعت موفق بشیم دسته: سایر گروه ها
بازدید: 83 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 596 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 33

همه ما برای رسیدن به موفقیت تلاش زیادی می کنیم و سعی می کنیم به هر شکلی که شده به هدفمون برسیم توی این مطالبی که عنوان میشه راههای رسیدن به موفقیت و موانع رسیدن به موفقیت آورده میشه که هر کسی میتونه با تلاش و صد البته با پشتکار به هر هدفی که میخواد برسه ساعت را کنار تخت نگذارید

قیمت فایل فقط 1,500 تومان

خرید

سلام به دوستای خوب و مهربونم:

همه ما برای رسیدن به موفقیت تلاش زیادی می کنیم و سعی می کنیم به هر شکلی که شده  به هدفمون برسیم.

توی این مطالبی که عنوان میشه راههای رسیدن به موفقیت و موانع رسیدن به موفقیت آورده میشه که هر کسی میتونه با تلاش و صد البته با پشتکار به هر هدفی که میخواد برسه:

ساعت را کنار تخت نگذارید:

اگر گزینه Snooze (چرت) در کنار بالش تان باشد، احتمالان آن را فشار می دهید و می گویید پنج دقیقه بیشتر! مطالعات نشان می دهند که شما با پنج دقیقه خواب بیشتر استراحتی نکرده اید. این کار نیازمند خواب REM است که بعد از 30 دقیقه خواب بی وقفه روی می دهد، چیزی که با وجود زنگ زدن ساعت در هر 5 دقیقه اتفاق نمی افتد. حرکت سریع چشم در خواب را (REM) می گویند که ششمین مرحله از خواب است که در آن بدن در حالت خواب عمیق به سر می برد ولی واکنش مغز در حالت بیداری ست.

بهترین کاری که می توانید برای شروع روزتان انجام دهید این است که ساعت زنگدار یا موبایل تان را در گوشه دیگر اتاق قرار دهید تا مجبور شوید برای خاموش کردن آن حرکت کنید، آزاردهنده ترین صدای موجود را نیز انتخاب کنید که نمی توانید صدایش را تحمل کنید تا به خاطر آن هم که شده سریع حرکت کنید.


پرده ها را بکشید، از نور صبحگاهی آفتاب استفاده کنید:

انسان ها تمایل دارند در یک ریتم شبانه روزی کار کنند؛ بیدارشدن با طلوع آفتاب و خوابیدن در هنگام غروب. ما برای شکستن این ریتم باید از مسیر خود خارج شویم. ما این کار را با بیدارماندن شبانه و مشاهده تلویزیون، چک کردن ایمیل و سعی در شکستن رکورد انگری برد در گوشی تلفن مان می کنیم. اگر تبلتتان را روشن نگه دارید، بدن تان را برای حضور مشکلات سلامتی مثل افسردگی، کاهش سیستم دفاعی بدن و چاقی آماده می کنید. این مشکلات پیامدهایی واقعی هستند که ممکن است روی بازدهی بالقوه شما در طول زمان اثر بگذارند.

اگر می خواهید خواب شبانه خوبی داشته باشید، نباید عامل پرت کننده حواس وجود داشته باشد. گوشی همراه تان را در آن طرف اتاق بگذارید، چراغ را خاموش کنید، پرده ها را بکشید. باید تاریکی کامل ایجاد کنید. زمانی که بیدار می شوید، باید برعکس این عمل کنید. پرده ها را کنار بزنید، چراغ ها را روشن کنید و موسیقی پرانرژی بگذارید! دلیل خوبی برای بیدارشدن برای خود بیاورید!زمانی برای شاداب شدن:

برای ایجاد بیداری و هوشیاری صبحگاهی، صبح تان را با دوش گرفتن آغاز کنید. عمل دوش گرفتن باعث آزاد شدن دوپامین می شود. ماده ای شیمیایی که شما را در حالتی شادتر و آرام تر قرار می دهد. شما با دوش گرفتن بهترین ایده ها را به دست خواهید آورد. مزیت دیگری در شروع روزتان با دوش گرفتن وجود دارد که بین روزی پربازده و روزی پر از ناامیدی تمایز ایجاد می کند.


به چیزی شور و شوق داشته باشید تا برای بیدارشدن از خواب و داشتن آن لحظه شماری کنید:

به خاطر دارید که در زمان کودکی صبح های تعطیل با چه ذوق و شوقی برای دیدن کارتون های مورد علاقه تان از خواب بیدار می شدید؟ سرزندگی در هنگام بیدارشدن مزیتی ست که کودکان نسبت به بزرگسالان دارند. خب، آخرین باری که برای دیدن یک کارتون از خواب بیدار شده اید، چه زمانی بوده است؟ شما باید همان هیجان را در پروژه ها و اهدافی که نسبت به آن ها ذوق و شوق دارید، پیدا کنید. انگیزه ای پیدا کنید که حتی قبل از به صدا درآمدن ساعت از جا بلند شوید. زمانی که این کار را انجام دادید، با افراد دیگری نیز ارتباط برقرار کنید که به آرمان های شما علاقه مند باشند.

یک شبکه پشتیبانی ایجاد کنید تا در هنگام روزهای دشوار آینده، شما را با انگیزه نگه دارند و اجازه توقف به شما ندهد.

با اتخاذ این چهار عادت در برنامه صبحگاهی تان، تعهد بیشتر و انرژی بیشتری پیدا کنید و به انسان خونسردی تبدیل شود که آماده است حتی قبل از صبحانه به سوی مشکلاتی یورش ببرد

قیمت فایل فقط 1,500 تومان

خرید

برچسب ها : چطوری، میتونیم، به سرعت، موفق ،بشیم

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر